Kalitemiz

"KÖFTEDOKYA ETSİZ ÇİĞ KÖFTE" gıda ve hazır yemek üretmek amacı ile kurulan, Er Grup şirketler grubunun bir kuruluşudur. Ürettiğimiz gıda maddelerini Türk Gıda Kodeksine, genel kabul görmüş hijyen ve sağlık kurallarına azami dikkat göstererek üretmekteyiz. Sektörümüzde daima kendimiz ile rekabet içerisinde olmaya özen göstermekteyiz.

KÖFTEDOKYA olarak bizler, sektöründe başkalarını taklit eden değil, kaliteli ve sağlıklı üretim için çalışan, bu amaçla gelişmeleri takip eden bir kuruluşuz.

Teknolojiyi takip etmek, kendi üretim ve pazarlama sistemini daima bu yeniliklere uygun hale getirmek en temel önceliğimiz olmuştur.

2007 yılında başlayan üterim faaliyetimiz işimize ve müşterilerimize duyduğumuz saygı ile bizlere ayrı bir heyecan ve enerji kaynağı oldu. Biz bu heyecanı siz değerli dostlarımızla, her yeni açılışımızda hergün ama hergün yeniden yaşıyoruz.

İstanbul'dan İzmir'e, İzmir'den Mersin'e, Mersin'den Erzurum'a, Erzurundan'dan Ankara'ya kilometrelerce yolu bu heyecanın verdiği hazla kat ederiz.

Alın terimizin, emeğimizin ekmeğimize kattığı değeri ve lezzeti biliyoruz. İşte biz bu bilinçle hareket ediyor ama asla kalite ve lezzetimizden zerre kadar taviz vermiyoruz. Kalite standartlarımızı yükselterek, dur durak bilmeden, yeni heyecanlar yaşamak için variz.

Avrupa standartlarında hijyenik bir ortamda hazırladığımız ürenlerimiz, hazırlanmasından, ambalajlanmasına, sevkiyatına kadar el değmeden vakumlu ambalaj ve standartlara uygun bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Bu anlamda ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

 

Gıda Üretim Şeklimiz ve Üretim Teknolojimiz Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Yapılan denetimler sonucunda üretim tesisimiz ve üretim sistemimiz Tarım ve Kö-yişleri Bakanlığı tarafından onaylandı. Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Gıda Üretim Standartları göz önünde bulundurularak ürettiğimiz ürünler el değmeden hijyenik bir şekilde hazırlanıp paketlenerek siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilerek tescillendiği gibi ismi de Türk Patent Enstitüsü Tarafından tescillendi.

Türk Patent Enstitüsü Tarafından 15.12.2010 tarihinden itibaren KÖFTEDOKYA isminin kullanım ve diğer bütün hakları firmamıza verildi.


Kalite Belgelerimiz


KÖFTEDOKYA kurulduğu ilk günden bu yana vazgeçilmez tutkusu olan sistem liderliği ve sistem gücü ilkeleri ile siz değerli bayilerimize en doğru ürünü, en doğru zamanda, en doğru fiyatla vermiştir. Bunun sırrı ise kalite yönetimi sitemine verdiği önemde saklıdır. Firmamız zorlu bir eğitim programından sonra ISO 9001 -(HACCP) ISO 22000:2008 TÜRKAK onaylı belgelerini almıştır.

ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi (Quality Management System)

Belgesi, ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.


(HACCP) ISO22000:2008 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (Food Safety Management System)

Bir gıda zincirinde hammadde temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve nakliye gibi gıda zincirinin her aşamasında tehlike analizleri yaparak, kontrol noktalarını belirleyen ve herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyen sistemin korunmasını ve güvenilir gıdaların üretilmesini sağlayan, her kuruluşa uygulanabilen, gıda güvenliği sistemi.

Close