Belgelerimiz

Gıda Üretim Şeklimiz ve Üretim Teknolojimiz Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Yapılan denetimler sonucunda üretim tesisimiz ve üretim sistemimiz Tarım ve Kö-yişleri Bakanlığı tarafından onaylandı. Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Gıda Üretim Standartları göz önünde bulundurularak ürettiğimiz ürünler el değmeden hijyenik bir şekilde hazırlanıp paketlenerek siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilerek tescillendiği gibi ismi de Türk Patent Enstitüsü Tarafından tescillendi.

Türk Patent Enstitüsü Tarafından 15.12.2010 tarihinden itibaren KÖFTEDOKYA isminin kullanım ve diğer bütün hakları firmamıza verildi.


Kalite Belgelerimiz


KÖFTEDOKYA kurulduğu ilk günden bu yana vazgeçilmez tutkusu olan sistem liderliği ve sistem gücü ilkeleri ile siz değerli bayilerimize en doğru ürünü, en doğru zamanda, en doğru fiyatla vermiştir. Bunun sırrı ise kalite yönetimi sitemine verdiği önemde saklıdır. Firmamız zorlu bir eğitim programından sonra ISO 9001 -(HACCP) ISO 22000:2008 TÜRKAK onaylı belgelerini almıştır.

ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi (Quality Management System)

Belgesi, ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.


(HACCP) ISO22000:2008 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi (Food Safety Management System)

Bir gıda zincirinde hammadde temininden başlayarak, gıda hazırlama, işleme, üretim, ambalajlama, depolama ve nakliye gibi gıda zincirinin her aşamasında tehlike analizleri yaparak, kontrol noktalarını belirleyen ve herhangi bir problemi henüz oluşmadan önleyen sistemin korunmasını ve güvenilir gıdaların üretilmesini sağlayan, her kuruluşa uygulanabilen, gıda güvenliği sistemi.

Close