Hedeflerimiz

head

Köftedokya etsiz çiğ köfte; üretim teknolojisi, formülünde gizli eşsiz tadı, tüketime sunuluşu, iştah açan görünümü, damağınızdan hiç gitmeyen aromasıyla tiryakisi olacağınız bir lezzettir.

Etten üretilen çiğ köftenin Türk Gıda Kodeksine göre bir yerde üretilip başka noktalarda satılması insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğinden dolayı bu proseslerin gerçekleşmesine imkan vermemektedir. Bu yüzden lezzet ustalarımız %100 doğal malzemelerle hiç bir kimyasal koruyucu katkı maddesi kullanmadan özel formülümüzle Köftedokya Etsiz Çiğ Köfte'yi orijinal lezzetine uyumlu şekilde hijyenik bir ortamda üretmeyi başarmışlar ve siz değerli halkımızın beğenisine sunmuşlardır.

Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen etsiz çiğ köfte franchising zincirini kurmayı hedefleyen Köftedokya çok hızlı bir şekilde sektöründe hak ettiği yere gelmeyi hedeflemektedir.

Köftedokya ilk üretimine 2010 yılında Nevşehir'de başladı kısa bir süre içerisinde çok sayıda satış noktasına ulaştı hedefimiz ortaya koyduğumuz bu eşsiz lezzeti Türkiye'de olduğu gibi Dünya'ya da tattırmaktır.

Köftedokya'nın çalışma ilkeleri insan merkezli ekip ruhuna önem veren işini önemseyen profesyonel prensipler üstüne kuruludur. Üretim kalitemiz, Kapodokya yöresine has özel baharatlarımız satın almadan, depolamaya, üretiminden, satış noktalarımıza kadar uzanan bir zincir şeklindedir.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetimiz sadece bir satıştan ibaret değildir. Müşterilerimizi karşılamamamız, beklentilerini değerlendirmemiz, isteklerini önemsememiz, mükemmelliğe giden yolda çaba göstermemiz Köftedokya farkını ortaya koyan yanımızdır.

Köftedokya'nın orta ve uzun vadede hedefleri ana ürünü olan çiğ köfte ve paralelinde farklı ve yeni ürünler geliştirip bölgesel, ulusal sonrasında uluslararası piyasada

Close